Nepotřebujete slevu, pro nejlepší cenu
www.bateco.cz
volejte:
731 501 872
Drobečková navigace

Úvod > Vířivé vany a infrasauny > Bazén s vířivkou - SWIM SPA

Bazén s vířivkou - SWIM SPA

SWIM SPA - VÍŘIVKA A PLAVECKÝ BAZÉN S PROTIPROUDEM

Termální swim spa bazény s protiproudem jsou vynikajícím kondičním i relaxačním centrem, které plnohodnotně nahrazují bazén i vířivou vanu při opravdu výhodných cenách. Díky možnosti regulace výkonu protiproudu je zařízení využitelné pro plavce všech věkových skupin i plaveckých stylů. Využitelnost druhé sekce s vířivou vanou potom ocení celá rodina, přátelé, ale zejména Vaše děti pro aktivní a zábavný odpočinek ve vířivce - swim spa. Oproti omezenosti klasického bazénu si této technologie můžete užívat celoročně i v exteriéru bez jakýchkoli vícenákladů na zastřešení - kvalitní izolační termokryt od nás totiž dostanete zdarma v ceně vířivky-bazénu. Díky důmyslné a výkonné technologii v kombinaci s dokonalou izolací je celoroční provoz šetrný pro Vaši peněženku a nenáročný na údržbu. 

Patříme mezi nejdostupnějšího prodejce na trhu. Mezi nejoblíbenější model patří plavecká vířivka - bazén Olympia, kterou od nás pořídíte již od 200tis Kč bez DPH, což je nejnižší cena na trhu. Mezi druhý nejoblíbenější model plaveckých vířivek s protiproudem je Superior - dvojsekční vířivá vana kombinovaná s bazénem. Troufáme si odhadnout, že díky dostupným cenám bude za pár let naše řada SwimSpa nahrazovat zapuštěné bazény a bude více a více oblíbenou, jelikož zákazník ušetří za stavební přípravu nemalé peníze (vířivka i bazén jsou dokonale odizolovány a jsou dodány komplet v ceně i s termokrytem a ochrannými bočními panely z velice pěkného syntetického odolného dřevoplastu).

Cvičte, plavte, relaxujte... to vše Swim Spa - plavecké vířivky s protiproudem nabízejí. Nejedná se jen o aktivní odpočinek, který Vám upevňuje kondici, ale i o pohodový čas, který Vaše rodina stráví společně. Dokonalý tvar amerického akrylátu LUCITE ACRYLIC je navržen přesně dle potřeb každého zákazníka - umožňuje využít naplno plaveckou část a zároveň vířivku pro další členy rodiny nebo pro přátele. Veškeré trysky jsou vybaveny technologií RELAX COMFORT, tak jako naše řada luxusních vířivých van PREMIUM+, Tato nejmodernější technologická úprava garantuje stejnou účinnost hydroterapie, jako původní vířivá vana. Swim Spa Olympia nebo vířivý bazén Superior výrazně změní Váš domov v kondiční a relaxační oázu možností dokonalého odpočinku a příjemných chvil. Naše vířivky a bazény se mohou užívat po celý rok, tedy ani přes zimu nebude Vaše kondice strádat. Věřte že není exkluzivnější chvíle než plavat v teplé vodě během Vánoc. Oslava Silvestra ve Swim Spa s přáteli je také originální formou, jak vířivý bazén využít.

Swim Spa HANSCRAFT jsou dodávány ve dvou hlavních rozměrech a vejdou se prakticky do jakékoli zahrady. Dopravu i instalaci zajišťujeme naším odborným servisem a po připojení ke zdroji elektřiny a po napuštění vodou (vrchem, není nutné napojovat na vodovodní řád) je Vaše Swim Spa vířivka připravena k okamžitému používání. Jedinou podmínkou kvalitní instalace vířivky je umístění na vodorovný zpevněný povrch.

Všechny modely jsou vybaveny vestavěným systémem vstupu přes zvýšené sedačky vířivkové části nebo přímo přes schody což zaručuje bezproblémový přístup. Velmi často si naši zákazníci vířivek svou swim spa zapouštějí do terasy, což usnadní přístup z venku. V praxi to funguje, že máte zvýšené podloží kolem vířivky-bazénu z dřevoplastové podlahy s vynikajícím přístupem.

Vířivka - bazén je vybavena i vnitřním osvětlením, tedy se ani v noci neztratíte. Navíc celou krásu nočního koupání dokresluje i Ledková LED chromoterapie barevných světel po obvodu vodní hladiny. Ergonomické sedačky v sekci vířivky jsou dokonalým relaxačním místem po plaveckém tréninku, ať už s nízkou intenzitou pro seniory nebo s plným výkonem pro aktivní plavce. Výhodou je, že nikdy nedoplavete až na konec bazénu. Jsme si jistí, že toto zahradní nebo i interiérové wellness relaxační centru Vám přinese nevšední pozitivní zážitky a opravdu radostné chvíle odpočinku.

ZAJÍMAJÍ MĚ BLIŽŠÍ INFORMACE:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu